garaże blaszane

Zalety blaszanych garaży

Wraz z rozwojem firmy przychodzi czas na zmiany i zakup nowych sprzętów, a co za tym idzie, także konieczność rozbudowy przestrzeni użytkowej. Kiedy zakupujemy nowe pojazdy, trzeba pomyśleć również o miejscu, w którym będziemy je przetrzymywali. Żeby nowy samochód mógł posłużyć nam jak najdłużej, trzeba go garażować – to jedyny sposób na zapewnienie mu właściwej ochrony przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych, podczas gdy pojazd pozostaje w spoczynku.

Garaże blaszane nie są drogie

garaże blaszaneDobry garaż chroni ponadto nasze auta przed kradzieżą. Jednak sam zakup sprzętu wiąże się z ogromnymi kosztami, dlatego warto poszukać rozwiązania, które jednocześnie spełni swoje zadanie i nie narazi budżetu firmowego na straty. Dlatego świetnym rozwiązaniem mogą się okazać garaże blaszane, które nie tylko skutecznie ochronią samochody, ale także nie narażą nas na zbyt duże koszta. Ich ogromną zaletą jest to, że stawia się je bardzo sprawnie, co mogą wykorzystać, na przykład, firmy budowlane, które potrzebują jedynie czasowego rozwiązania – podczas realizowania jakiejś inwestycji. Po zakończeniu zadania wystarczy zdemontować kontener i przenieść go w kolejne miejsce. Jednak blaszaki sprawdzą się również na stałe. W odróżnieniu od garaży z betonu ich konstrukcja zajmuje o wiele mniej miejsca, dzięki czemu ze spokojem można zaaranżować dla nich mały kawałek przestrzeni na terenie firmy.

garaże blaszaneCo bardzo istotne, są przede wszystkim tanie, a spełniają dokładnie tę samą funkcję, co garaże z betonu. Są bardzo wytrzymałe, dlatego skutecznie zabezpieczają pojazdy przed włamaniem, ale także chronią je przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych, takich jak ulewne opady deszczu, silny i porywisty wiatr, a także oddziaływanie szkodliwych promieni słonecznych, czy skrajnie niskie temperatury. Co również jest ważne, typowe blaszaki wcale nie muszą burzyć estetycznego wizerunku firmy – dostępne w wielu opcjach wykończeniowych mogą stanowić wyjątkowy walor dekoracyjny firmowego podwórka. Najlepiej w tej roli sprawdzą się garaże wykonane z drewnopodobnej blachy, które prezentują się naprawdę wyjątkowo dobrze. Przy zakupie nowego kontenera warto więcej uwagi poświęcić samej bramie – jeśli dokonamy złego wyboru, może się ona okazać najsłabszym ogniwem w całej konstrukcji.

Dlatego dobrze jest wybrać bramę z dodatkowym systemem antywłamaniowym, który będzie stanowił skuteczne zabezpieczenie przed złodziejem – sama inwestycja nie powinna stanowić dużego wydatku, wobec czego warto dorzucić parę groszy do tego, żeby brama była solidna.