basen

Produkujemy baseny do ogrodu, spełniamy marzenia

Basen ogrodowy to nie taka prosta sprawa. Od parunastu ładnych lat produkujemy te produkty i jesteśmy zobligowani do tego, aby produkować je zgodnie z najwyższymi standardami. 

Baseny ogrodowe są bardzo chodliwym towarem

basenBaseny kąpielowe są bowiem niezwykłą ,a czasami jedyną rozrywką małych dzieci.Musimy dbać o najmniejszy szczegół, aby nie zawieść naszych klientów. Bardzo dawno temu mieliśmy taki przypadek, w którym nasza cała firma stanęła pod wielkim znakiem zapytania, otóż baseny ogrodowe poliestrowe, które miały być wyprodukowane w ilości masowej oraz wysłane również za granicę nie zostały wyprodukowane na czas i mieliśmy kilkudniowe opóźnienie. Klienci , którzy zamówili wcześniej z niecierpliwością oczekiwali swojego towaru, a my w pocie czoła staraliśmy się uruchomić nasze nowe maszyny, które również przyjechały z zagranicy i akurat pech chciał , że nikt nie znał języka ,w którym napisana została instrukcja obsługi. Zamówiliśmy tłumacza ale na niego też musieliśmy czekać. Gdy już przyszedł i uruchomił maszyny okazało się , że baseny ogrodowe są nie w takim samym kolorze jakie powinny być. Nasz kierownik zadzwonił do odpowiedzialnych za to ludzi, on z kolei zadzwonił do kierownika sklepu i bardzo za to przeprosił. Tamten mężczyzna porozumiał się z klientami i na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a gdy produkt pojechał do sklepu wszyscy odetchnęliśmy z ulgą. Nasza firma dopiero się rozwijała i ciężko było by gdybyśmy na starcie utracili wszystkich klientów.

Na szczęście teraz maszyny produkowane są w Polsce, a więc i instrukcja obsługi jest z Polski więc wszystko idzie zgodnie z planem. Nasz młody zespół bardzo wziął sobie do serca tą życiową nauczkę i wszyscy pracujemy jeszcze szybciej i jeszcze bardziej efektownie.

Więcej informacji możemy znaleźć pod adresem http://baseny-ogrodowe.com