ekskluzywne lampy włoskie

Ekskluzywne lampy włoskie – czyli jakie?

Jeśli myślimy na tematy ekskluzywnej odzieży to myślimy na temat ręcznie szytych ubrań, wykonanych z najlepszej jakości materiałów, bogato zdobione lub minimalistyczne, zaprojektowane specjalne z myślą o najbardziej wymagając klientach. Takie ubrania są bardzo drogie właśnie ze względu na swoją unikatowość i oryginalność.

Ekskluzywne lampy włoskie – warto?

ekskluzywne lampy włoskieJeśli myślimy na temat luksusowych samochodów to wiemy, ze będą one miały bardzo dobre osiągi, tapicerkę skórzaną, ładne dywaniki samochodowe, różne elektroniczne dodatki, takie jak kamera cofania, dodatkowe oświetlenie czy zabezpieczenia przeciw wypadkom. Jednak czym różni się ekskluzywne oświetlenie włoskie od zwykłego oświetlenia? W końcu energia elektryczna jest taka sama, żarówki również, choć mamy ich kilak rodzajów i możemy je dopasować, na przykład światło ciepłe do sypialni i światło zimne do kuchni. Jednak nie o samo światło, czy o żarówki tutaj chodzi, tylko o projekty lampy. To one są ekskluzywne, podobnie jak ich wykonanie. Ekskluzywne lampy włoskie często są ręcznie wykonywane, na przykład rzeźbione. Bywają dostępne tylko pojedyncze egzemplarze danego wzoru, przez co mamy pewność, ze sąsiad nie będzie miał drugiej takiej samej lampy. Dodatkowo używane materiały też muszą być bardzo trwałe i mocne, żeby nic się im nie stało. Lampy włoskie są unikatowe i luksusowe.

W związku z tym są również bardzo drogie, tak samo jak wszelkie ekskluzywne dobra. Takie artemide lampy potrafią kosztować i powyżej dziesięciu tysięcy złotych, co pokazuje skalę cenową. Niewątpliwe tylko najbogatsze osoby stać na takie zakupy.