farby flugger

Dlaczego warto wybierać farby Flugger?

Malowanie to popularny i sprawdzony sposób na wykończenie każdego wnętrza. Proces malowania nie zajmuje wiele czasu, nie jest też skomplikowany. Wiele osób samodzielnie woli odmalować swoje mieszkanie, niż zlecać to zadanie specjalistom. Do pomalowania ściany czy sufitu wystarczy wałek (do dużych powierzchni) i pędzel (do wykończenia przy oknach, czy sufitach), tacka do wylania farby i odsączania wałka i oczywiście dobra farba.

Farby duńskiej marki

farby fluggerW sklepach budowlanych można znaleźć wiele rodzajów farb. Wiele osób najpierw wybiera odpowiedni kolor a potem patrzy na ceny fabr by wybrać tę najtańszą w największej puszce. To jednak błędne podejście. Tanie farby często trzeba użyć przynajmniej dwa razy, a czasem nawet trzy by uzyskać satysfakcjonujący poziom krycia. Taka farba będzie też bardzo brzydko pachniała, a zapach utrzyma się przez dlugi czas mimo wietrzenia. Tanie farby nie są zmywalne, a z czasem mogą się nawet zacząć łuszczyć. Dlatego też warto zainwestować w sprawdzone farby Flugger. To duńska marka będąca liderem na rynku farb. Oferuje produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Produkty marki Flugger można dostać zarówno w popularnych marketach budowlanych, jak i w sklepach internetowych. Dlaczego warto w nie zainwestować? Przede wszystkim farby Flugger zapewniają świetne krycie już przy jednej warstwie produktu.

farby fluggerDrugą warstwę nakłada się zwykle tam, gdzie poprzedni kolor był bardzo ciemny, a chcemy uzyskać bardzo jasną barwę (np. z czekoladowego na kremowy) lub kiedy malowany materiał jest bardzo chłonny. Farby marki Flugger są bardzo uniwersalne. Można nimi malować zarówno ściany, jak i sufity. Można je stosować do malowania ścian z karton-gipsu, wykończonych gładzią szpachlową, tynkami, podłożami mineralnymi, a nawet samym betonem. Na kazdym materiale farba będzie dobrze widoczna i zapewni pełne krycie. Farby Flugger nadają się idealnie dla osób które chcą samodzielnie pomalować pomieszczenie, ale nie mają w tym doświadczenia. Farba jest łatwa do nałożenia, a w trakcie malowania można robić drobne poprawki np. jeśli w jednym miejscu ściana jest ciemniejsza i wymaga większego krycia. Farby mają wysoki poziom krycia, zatem prace idą szybko – jedna warstwa farby i gotowe.

Warto zaznaczyć, że firma Flugger oferuje farby zmywalne (można je delikatnie czyścić bez obaw o zmycie koloru), farby antyrefleksyjne, matowe i błyszczące (a także , a także podkłady do malowania. Dzięki temu każdy klient jest z łatwością w stanie znaleźć odpowiedni produkt malarski do wykończenia swojego wnętrza.