zagłębiarka

Wysokiej klasy zagłębiarka do drewna

Elektronarzędzia całkowicie wyparły już „zwykłe” narzędzia. Nic dziwnego, nikt nie chce się niepotrzebnie męczyć, skoro można sobie w prosty sposób ułatwić życie – stosując urządzenia, których używanie nie wymaga od nas większego wysiłku. A takie są właśnie elektronarzędzia, za których pomocą można uzyskać naprawdę dobre efekty.

Specjalne mechanizmy zagłębiarki

zagłębiarkaOczywiście jeśli są to urządzenia wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych, renomowanych na rynku producentów. Jednym z nich jest Festool, który przez lata intensywnej pracy i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, zdołał wyrobić sobie markę firmy rzetelnej, dostarczającej produkty najwyższej klasy. Oczywiście samo wypracowanie sobie marki to jeszcze nie wszystko – to dobre imię trzeba utrzymać. Dlatego co roku Festool wprowadza na rynek kolejne produkty, które podkreślają, że to właśnie ten producent ma nadal największe znaczenie w branży elektronarzędzi. Wystarczy spojrzeć na urządzenie takie jak Festool zagłębiarka do cięcia – przykładowy model, którego zalety warto rozważyć, to TS 55 QR Plus. W odróżnieniu od propozycji innych producentów, to właśnie Festool zapewnia nam ultra płaską obudowę, która ułatwia pracę. W dodatku specjalne przesunięcie do wewnątrz króćca ssącego sprawia, że cięcie przy krawędzi nie sprawia żadnych problemów.

zagłębiarkaOdstęp od ściany może wynosić jedynie 12 mm – czy inna zagłębiarka może nam zapewnić taką pracę? Nie bez powodów producent ogłasza, że jest to najlepsza zagłębiarka, jaką wyprodukował! Czy powinniśmy mu zaufać? Okazuje się, że tak – dzięki zabezpieczeniu przeciwodpryskowemu zagłębiarka zapewnia wysoki komfort pracy. Bezpieczeństwo uzyskano także dzięki specjalnemu, wysuwanemu klinowi rozszczepiającemu, chroniącego użytkownika przed ostrzem tarczy. Wszystko to sprawia, że obsługa urządzenia jest naprawdę prosta i nie wiąże się z żadnymi zagrożeniami, nawet jeśli użytkownikiem jest osoba niedoświadczona. To zagłębiarka dostosowana zarówno do potrzeb amatorów, jak i profesjonalistów. Na przykład, bez problemu możemy kontrolować pojawiające się cięcie – gdyż specjalne przesuwne okienko kontrolne zapewnia nam naprawdę dobry widok.

Nie da się ukryć, że poszukując urządzeń do drewna, które odznaczają się najwyższą klasą, obok zagłębiarki TS 55 QR od firmy Festool, nie będziemy mogli przejść obojętnie. Jeśli zależy nam na optymalizacji przebiegu prac, na skróceniu czasu wykonywania zadania, taka zagłębiarka będzie dobrym wyborem. Oczywiście to nie jedyna propozycja tego producenta – na pewno w szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie i swojego warsztatu.