Prezent na święta dla… zwierzaka?

piesNasze zwierzaki, psy i koty, towarzyszą nam na co dzień. Co prawda nie rozumieją idei świąt – choć przemawia do nich idea świątecznych resztek z pańskiego stołu – to jednak wiele osób traktuje psy jak domowników, którzy również powinni otrzymać swój prezent. A co można kupić pupilowi?

  • Smakołyki – gryzaki, zabawki, przysmaki, mięso, ryby. Ucieszą się z nich bardziej niż teść z krawata a teściowa z ciepłych skarpetek.
  • Nowa obroża, smycz i zawieszka – codzienne „ubranie” brudzi się, przeciera i zużywa. Szczególnie na święta warto zadbać o właściwy wygląd pupila, aby olśnił błyskiem grawerowanej zawieszki ze swoim imieniem czy skórzaną obróżką, w której mu bardzo do twa… pyska.
  • Ciepłe wdzianko – niektórym futrzakom zima szkodzi bardziej niż innym i wymagają czegoś, co je dogrzeje, a czasem tylko, po prostu, ozdobi. Sweterek lub czerwony świąteczny kubraczek będzie na pewno świetnie się prezentował na zdjęciach.
  • Nowe miejsce do spania – legowisko albo budka dla psa czy kota da zwierzakowi własny kącik do wypoczynku, który dodatkowo będzie prezentował się lepiej niż stare legowisko. Dzięki dużej różnorodności kolorów można już wybierać budkę, która będzie pasowała do wnętrza pod względem kolorystycznym.
  • Nowa zabawka – gdy stara wygląda jakby ją coś, cóż, przeżuło i wypluło, może pora na nową?

pies

pies

pies