Ciekawe detale w wystroju łazienki

Łazienka kojarzy się nie tylko z kąpielami i czystością, ale także z wodą, a przez nią z naturą – w różnoraki sposób. Dzięki odpowiednim detalom łazienka może przenosić w miejscu i czasie. Jak?

Mała fontanna w łazience wcale nie musi być dziwną zachcianką, a raczej stanie się ładną, oryginalną ozdobą. Nie musi zajmować wiele miejsca, ale warto, aby było ono dobrze wyeksponowane.

mała fontanna

Koło ratunkowe powieszone nad dużą wanną stanie się ciekawym i dowcipnym elementem wystroju, a dzięki swojej kolorystyce ożywi wnętrze. Szczególnie dobrze wpasuje się tam, gdzie rządzi drewno, ponieważ przypomni o statkach i morzu, dzięki czemu zwykła kąpiel zacznie przypominać kąpiel w oceanie.

koło ratunkowe

O podróżach przypomni także koło sterowe. Ładnie podświetlone od tyłu będzie stanowiło intrygującą ozdobę, która zawsze będzie zwracać na siebie uwagę.

koło sterowe

Roślinami w łazience mogą być nie tylko kwiaty w doniczkach. Przewrotnie można do niej wstawić prawdziwe drzewo. W miniaturce.

bonsai

Kolejne detale, które przeniosą w czasie to eleganckie, stylizowane na stare umywalki, krany, kurki i pojemniki na mydło. Dobrze do siebie dobrane będą stanowiły ładny komplet i potwierdzą dbałość o najmniejsze detale w tworzeniu spójnego wystroju łazienki.

    stara umywalka stara umywalka